Tadżykistan

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Tadżykistan

Nieruchomość na sprzedaż w Tadżykistanie

Republika Tadżykistanu i była Radziecka Socjalistyczna Republika Tadżykistanu w ZSRR to państwo środkowoazjatyckie. Graniczy od południa z Afganistanem, od wschodu z Chinami, od północy z Kirgistanem i Uzbekistanem, a od zachodu z Uzbekistanem; jest to zatem państwo śródlądowe. Stolicą jest Duszanbe.

Nasz raport o rynku nieruchomości w Tadżykistanie może być ważny, jeśli planujesz przeprowadzić się i kupić nieruchomość na sprzedaż w Tadżykistanie. Przy badaniu najdroższych rynków nieruchomości na świecie nie od razu przychodzi na myśl 700-tysięczna stolica Tadżykistanu Duszanbe. Ale miasto, którego większość starych budynków mieszkalnych pochodzi z czasów radzieckich, jest ofiarą chronicznego kryzysu na rynku nieruchomości.

Ponieważ popyt na nowe nieruchomości na sprzedaż w Tadżykistanie znacznie przewyższał jego dostępność, ceny nieruchomości w okolicach Duszanbe gwałtownie wzrosły w ciągu ostatniej dekady.

Dla ludności Tadżykistanu, przyzwyczajonej do rządowych gwarancji mieszkaniowych z czasów radzieckich, przeludnienie doprowadziło do słabego spadku poziomu życia.

Ostatnia dekada to fala imigrantów z tadżyckiej wsi w Duszanbe, a budowa domów gospodarczych w stolicy Tadżykistanu nie nadąża. Dzisiejszy wzrost kosztów nieruchomości spowodował powstanie centrum miasta z coraz bardziej zatłoczonymi mieszkaniami komunalnymi.

Na wzrost kosztów sprzedaży nieruchomości w Tadżykistanie, a zwłaszcza w Duszanbe, wpływają dwa czynniki: po pierwsze, około 80% materiałów budowlanych Tadżykistanu pochodzi z importu; po drugie, rząd Tadżykistanu narzuca system podatków i ceł, które stanowią około jednej trzeciej kosztów budowy nowych domów.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 40170

Sprzedaż Dom, Tadżykistan, Suǧd, Chudschand - Khujand, Hakim Karim

417,087.00PLN
Sprzedaż
Dom

0.46 m²
Gotowy Dom W Mieście. 9 pokoi łazienka kuchnia i szkoła jedzenia Kita i wszystko, czego potrzebujesz wszystko w pobliżu.
Cod. 2405

Sprzedaż 3 sypialnie, Tadżykistan, Dušanbe, Dušanbe, center

180,737.70PLN
Sprzedaż
3 sypialnie

150 m²
Dom w centrum na sprzedaż do remontu i możliwość wymiany z innymi domami.
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB